Bezpłatna konsultacja

O mnie

Cześć,
jestem Jakub

Pomagam małym i średnim firmom rozwijać się, wykonując wymarzone strony internetowe. Robię to co lubię i co wychodzi mi najlepiej.

Uwielbiam się rozwijać, a współpracę postrzegam jako długofalową relację, a nie pojedynczą sprzedaż.

Zdecydowana większość moich klientów (około 80%) pochodzi z polecenia. Byłem zaskoczony jak bardzo zaangażowanie i zwyczajna uczciwość wyróżniły mnie na tle konkurencji.

Jeśli trafiłeś tutaj z innego źródła, to jestem pewien, że już po pierwszej rozmowie ze mną przekonasz się, że trafiłeś pod właściwy adres.

Opinie klientów

Dlaczego klienci polecają Lukuro?

Efekt końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania

Podejście Lukuro do projektu było niesamowicie kreatywne i profesjonalne. Zrozumieli nie tylko nasze potrzeby, ale również wyjątkową atmosferę i charakter naszego festiwalu. Efekt końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Strona internetowa, którą stworzyli, nie tylko prezentuje wydarzenie w niezwykle atrakcyjny sposób, ale również zapewnia łatwy dostęp do informacji dla naszych uczestników.

Co więcej, komunikacja była zawsze płynna i efektywna. Byli otwarci na nasze pomysły i sugestie, jednocześnie oferując swoje cenne doradztwo i wskazówki. Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością.

Gerard LebikArtistic Director Sanatorium of Sound Festival
Przez cały okres współpracy byłem pod wrażeniem rzetelności

Pan Jakub ze Lukuro, zrealizował dla nas stronę internetową oparta o Wordpress, poustawiał podstawowe parametry dla pozycjonowania oraz pomógł w konfiguracji wtyczek. Dodatkowo zaimplementowaliśmy panel do edycji.

Jego rady zawsze okazywały się bezcenne. Przez cały okres współpracy byłem pod wrażeniem rzetelności wykonywanych usług oraz wzorowym kontaktem. W swojej karierze współpracowałem z wieloma firmami „stawiającymi” strony internetowe, nawet takie za kilkadziesiąt tysięcy złotych lecz muszę przyznać, że Lukuro stanowczo zasługuje na miejsce w czołówce!

Marcin ChrząszczPrezes Plane Share Sp. z o.o.
Ogromnie polecam współpracę z panem Jakubem, jest osobą godną zaufania

Ogromnie polecam współpracę z panem Jakubem, jest osobą godną zaufania, od pierwszych chwil pracy nad projektem przykłada ogromną wagę dla potrzeb klienta, zadaje wnikliwe pytania, które są bardzo pomocne gdy trzeba określić charakter, wygląd strony. Czułam się zaopiekowana zlecając pracę nad stroną internetową panu Jakubowi.

Dodatkowo pan Jakub nie zostawił mnie samej po skończonym projekcie, czuwał żebym zrozumiała funkcjonowanie strony od podstaw, spokojnie tłumaczył trudne dla mnie zagadnienia. Dziękuję za zaangażowanie i ciekawą, oryginalną stronę, dzięki której rozwinęłam swoją działaność☘️

Marta DolińskaWyspa Emocji

Mój warsztat pracy

Strony buduję w oparciu o Wordpress i Bricks. Nie potrzebuję dodatkowej wtyczki za każdym razem, kiedy potrzebna jest nowa funkcjonalność na stronie. Dlaczego to takie ważene?

Każda dodatkowa wtyczka to ryzyko błędów, konfliktu z inną wtyczką, spowolnienia strony i luk w zabezpieczeniach. Robiąc audyt stron budowanych przez konkurencje, często patrzę z niedowierzaniem jak wiele niepotrzebnych rzeczy tam zainstalowano.